Pracujúce ženy sú v neustálom pohybe medzi zamestnaním a domovom, preto museli tomu prispôsobiť aj svoje šatníky a implementovať do nich viac praktických kúskov, ktoré dokážu vynosiť počas pracovného dňa, ale tiež aj na večerné príležitosti či slávnostné chvíle. To si vyžaduje pestrosť oblečenia, aby sa jednoducho dokázali prispôsobiť zmene situácie a boli vždy vhodne oblečené.

V červenej určite nebudete smutná

O základných kúskoch v skriniach žien sa toho už popísalo dosť, vieme, že by sme si mali utriediť všetky odevy a vytvoriť akýsi základný pilier, od ktorého budeme odvodzovať všetky outfity, ale nie vždy to dokážeme dodržať, lebo nástrahy trhu sú na každom kroku a my im rady podliehame. Nakupujeme tak aj veci, ktoré momentálne nepotrebujeme, a tak ich pribúda, až zistíme, že niektoré sme na sebe ešte vôbec nemali.

Sveter však v skriniach žien určite nechýba, možno ich máte aj viac, vo viacerých štýloch, možno oversize alebo obtiahnutý, šitý z bavlny alebo pletený z jemných či hrubších priadzí a vlny, každý z nich je dobrou investíciou do praktického a zároveň elegantného kúska. Využiť dámske svetre výpredaj ho nie je ťažké, obliecť sa dá na tenšie tričko, top, ale aj blúzku či košeľu, šaty či tenší pulóver. Vrstvenie je mottom súčasnej módy, je to však aj veľmi praktické.

Pletené svetre sú v chladnom období základ

Moderné materiály zaistia príjemné nosenie a nekrčivosť svetrov, pekné farby a ich vzájomné citlivé kombinovanie vytvorí jedinečné dizajnové svetre na každú príležitosť. Praktické obliekanie je úlohou zapínania buď na gombíky alebo na zips, obľúbené sú aj typy s jedným gombíkom v strede pre ležérnejší vzhľad. Jemné dámske svetríky sú obľúbené aj u žien v strednom veku a starších, dokonalo dokážu nahradiť mikiny či bundy, ktorým dávajú prednosť prevažne mladšie ročníky. Eshopy sú zásobené najrozličnejšími typmi svetrov akéhokoľvek štýlu pre ženy bez rozdielu veku, varianty farieb a materiálov dávajú základ nášmu správnemu výberu svetra, s ktorým budeme spokojné a prinesie nám žiadaný príjemný pocit počas všedných či slávnostnejších chvíľ.