1. Žena, ktorá netrpezlivo čaká na 8. marca. Ak ste vydatá, potom tento sviatok až tak ku šťastiu nepotrebujete – mali by ste sa cítiť milovaná počas celého roka. 8. marca je len pekným doplnkom k ďalším dňom ale nie jediný deň v roku, keď môžete od svojho muža dostať znamenia pozornosti.

ženský den

2. V prípade, že Vám Váš rodinný rozpočet v súčasnosti neumožňuje dodatočné náklady, nikdy nehovorte svojmu manželovi: „Kvety na 8. marca budú drahé, nemusíš mi ich kupovať“ – pretože túto vetu si muž pamätá na celý život. Bude lepšie keď váš manžel povie: ospravedlňujem sa, kvety boli trikrát drahšie a máme teraz veľké výdavky, môžem ti ich dať skôr / neskôr ako presne 8. marca?

3. Dali ste svojmu manželovi dar 23. februára a teraz očakávate to isté 8. marca. Nie, v manželstve toto pravidlo „ty pre mňa – ja pre teba“ nefunguje. Dáte, pretože sa máte radi, pretože chcete urobiť niečo pekné pre vašu druhú polovicu.

čokoláda

ČO JE DÔLEŽITÉ?:
· 8.marec – stres pre väčšinu mužov: ženy, matky, kolegyne…
· Väčšina mužov nie je romantická. Kvety, auto pri vchode, cesta roztrúsená s okvetnými lístkami ruže… – tieto obrázky sú maľované iba našim ženským mozgom. Ak vám manžel dal kvety – vezmite si to ako 8 zázrak sveta. Ak nie, nie je to dôvod na škandál.
· Nikdy nekritizujte dary manžela. Je to muž, je z inej planéty, je pre nás často ťažké ho pochopiť ale určite to myslel dobre a už len to, že Vám niečo doniesol sa cení.

událost

· Neurazte sa, ak nebodaj na tento deň zabudne. Možno ma toho veľa v práci možno sa stará o rodinu inak a proste mu tento dátum vyfučí len z hlavy. Miesto toho, aby ste na neho vybehli, že ako si to mohol dovoliť pekne mu pripomeňte, že máte sviatok. Predsa len žena často „slúži“ ako diár svojho muža.
· Berte mužov akí sú. Hlavne je, že Vás celý rok milujú a starajú sa. Jeden kvietok hore dole.