Tieto služby sú ponúkané za čoraz väčší peniaz, no o to viac si ich budete žiadať. Ponuka je jasná – prísť zabaviť a ohúriť publikum niečím, čo ešte nikdy nezažili alebo nikdy nevideli. V nasledujúcom zozname sú všetky možné zábavky, ktoré si môže človek objednať v pohodlí svojho domova.

cirkus.jpg

  1. Kúzelníci a iluzionisti

Pre malé detičky sú kúzelníci veľkou záhadou. Vedia naozaj čarovať, predvádzať im mágiu v plnej paráde, za čo sú veľmi šťastné. Je to pre ne neuveriteľný zážitok, o ktorom budú hovoriť celé detstvo. Medzi ich výbavu patria samozrejme aj zvieratká, ktoré deti taktiež srdcervúco milujú. Poplatky sa pohybujú medzi 100 až 300 eur, podľa toho aký typ kúzelníka vám postačí.

  1. Ohňostroje a laserová šou

Takéto podujatia sa dejú hlavne pri oslave Nového roka alebo pri väčších mestských podujatiach, na ktoré sa prídu pozrieť stovky ľudí. Ohňostroj je však drahý špás a na jeho prípravu doma potrebujete nielen bývať na odľahlejšom domčeku, ale musíte mať samozrejme aj potrebný priestor. Na výber je mnoho druhov rakiet s rôznymi farebnými variáciami. Laserová šou by sa mala taktiež odohrávať v priestoroch na to určených, v ktorých sú určené mnohé bezpečnostné pokyny.

  1. Prenájom trampolín a nafukovacích atrakcií

Trampolína je taktiež snom veľkého počtu malých detí a ostane človeku takmer na celý život. Jej benefity spočívajú hlavne v tom, že vyblázniť sa na nej môžu aj dospelí ľudia do stanovenej hmotnosti.

trampolína.jpg

  1. Klauni

Typická narodeninová služba mnohých Američanov je klaun alebo po našom – šašo. Klauni sú známi tým, že rozveselia aj toho najsmutnejšieho človiečika na svete, a preto sú odporúčanou službou už aj na Slovensku. Ich rozpočet je takmer totožný s kúzelníkmi – veď obaja sú predsa nevídaní zabávači.

  1. Animátor na doma

V neposlednom rade sa  medzi zábavnými službami umiestňujú aj mladí animátori, ktorí sa môžu povolať už aj do vlastných domovov. Na nešťastie je tento moderný krok zahájený len v niektorých štátoch, do ktorých samozrejme spadajú aj Spojené štáty Americké.