Duša a telo tvoria jeden celok. Vedia to dobre všakovakí šamani, čarodejníci, manipulátori, prírodní a ľudoví liečitelia, vie to dobre východná medicína, len my, ktorí si myslíme, že sme vrcholom civilizácie, si to príliš neuvedomujeme. Prípadne aj uvedomujeme, ale na to zabúdame, alebo jednoducho nemáme, či nevieme si na zjednotenie ducha a tela urobiť čas. Bolí nás čosi ? Rýchlo k lekárovi, lebo času je málo.

Senzuálna masáž1

Nechať si predpísať tabletky a… a čo ? Bolesť má prejsť. Neprejde ? Iný lekár, iné tabletky. Podvedome konáme podobne, ako keď keď dávame auto do servisu. Vymeniť ložisko, doplniť olej, problém je odstránený, auto funguje, ide sa ďalej. A duša ďalej stráda. Alebo inak… Ste v kvalitnej, drahej reštaurácii, čašník prinesie vyberanú delikatesu od majstra kuchyne najvyššieho rangu. Ale len tak ledabolo šľahnutú na tanier. K tomu ušmudlaná podlaha, zvonku dolieha rachot električiek, víno vyberaného ročníka naliate v otlčenom pohári. Bude vám chutiť ? V zmluvnej nemocnici vám boľavý chrbát namasírujú, možno bolesť na chvíľu povolí. A počas masírovania, v strese, ďalej s privretými očami riešite pracovné vzťahy, nezaplatené faktúry, zlé známky detí, konflikty s partnerom.

Senzuálna masáž 2

V Bratislava Tantra sa vám to nestane. Uplatňujeme holistický prístup, dobre vieme, že namasírovať treba nielen telo, ale aj dušu a vieme ako na to. Veď každý už počul, že aj „oči jedia“. Masírujeme nielen svalstvo, ale všetky vaše zmysly. O tom je senzuálna masáž a jej rôzne, tantrické a iné varianty. Nie je to len fyzický výkon, hraničí s umením a psychoterapiou. Samozrejme, aj s erotikou, ktorej zmyslové kompetencie sú nezastupiteľné. Senzuálna masáž bratislavatantra.sk je rovnako vhodná pre obe pohlavia. Dokonale kombinuje vizuálny zážitok z príjemného prostredia, relaxačnú hudbu, arómaterapiu s dotykovým masérskym umením školených masériek a masérov. Neváhajte nazrieť na naš web a objednať si termín. Príďte sa uvoľniť, z našej bohatej ponuky si určite vyberiete. Doprajte svojmu telu i duši oddych a dokonalý fyzickozmyslový relax.