Pamätáte si ešte na časy, kedy sa do fotoaparátov používal film? Ten sme museli priniesť do určenej predajne, kde nám fotografie vyvolali. Pritom sme vopred ani nevedeli, ako budú dané fotky vyzerať a čo sme vlastne odfotili. Neskôr prišiel pokrok a začali sa používať fotoaparáty digitálne. Na displeji ste videli čo ste nafotili a nepotrebné fotky sa vymazali. A dnes? Väčšina na klasický fotoaparát už aj zabudla a na fotografovanie používame len mobilný telefón. Výrobcovia mobilov si dávajú na fotoaparáte skutočne záležať a dnes už dokážete pomocou telefónu zhotoviť profesionálne fotky. Stačí ich mať ale v mobile?

photos-256887_1280

Vyvolanie fotografií.

Čo by to boli za spomienky, keby sme ich nemali na papieri v krabici alebo vystavené na poličke? Vzácne chvíle by ste si určite mali dať zvečniť. Fotografie detí, domácich miláčikov či partnerov by mali zdobiť steny v každej domácnosti. A čo ukáže ešte krajšie, je fotoobraz vytvorený priamo z vašej fotky. V niektorých mestách sa stále nachádzajú kamenné predajne, kde vám vytlačia fotografie z USB kľúča alebo priamo z mobilu. No skúšali ste už online vyvolanie fotiek https://www.fotkyzababku.sk/? Jednoducho z tepla domova navštívite webovú stránku, vyberiete si z vašich fotografií, ktoré chcete vyvolať a nahráte do systému. Nemusíte nikam chodiť a všetko ľahko vybavíte z pohodlia za počítačom.

camera-1130731_1280

Získate špičkovú kvalitu za skvelú cenu. Tá je ešte nižšia pri vyvolaní väčšieho množstva fotiek. Môžete si tiež vybrať veľkosť papiera, na ktorom bude vaša spomienka. Povrch si môžete zvoliť lesklý alebo matný. Lesklý povrch fotografie pekne odráža svetlo. Zatiaľ čo matný povrch minimalizuje lesk fotografie. Výhodou je použiť tento povrch v silne osvetlených miestnostiach alebo v blízkosti lámp, kde sú fotky umiestnené na stenách. Vaša objednávka vám bude doručená poštou alebo kuriérom.