Ako všetci vieme, spánok je základ nášho bytia a bez neho by sme neboli schopní nič vykonávať. Strávime ním až približne tretinu svojho života, čo je jeho obrovská časť. Práve preto by sme si mali zabezpečiť čo najkvalitnejší spánok aký sa dá a užívať si noci a rána bez bolesti celého tela. K tomu, aby sme mohli ráno normálne fungovať napomáha najmä výber kvalitného matracu určeného zdravotníkmi. Na trhu ich nájdete niekoľko, no dnes vám chceme predstaviť kvalitný, pohodlný, no zároveň cenovo nie až tak náročný matrac.

postel, matrac

Ide o penový matrac vhodný na každodenné používanie. Ako už z názvu vyplýva, tieto matrace sú zložené z peny Komfort, ktorá zabezpečí ozajstné pohodlie. Takáto pena je ideálna pre milovníkov tvrdších matracov, no určite si na jej pohodlie zvyknú aj milovníci tých mäkších. Obrovskou výhodou takýchto matracov je aj ich životnosť, ktorá je oproti konkurencii omnoho vyššia, čiže ušetríte aj vaše peniaze v budúcnosti.

postel, oddych

Ak vás zaujíma cena penových matracov Segum.sk, pohybuje sa okolo 150 až 190 eur, no v ponuke nájdete aj zľavy na spomínané produkty. Napriek tomu sú ale cenovo veľmi dostupné pre každého. Ide o dlhodobú investíciu, čiže sa nemusíte báť, že by ste o dva roky museli kupovať ďalší matrac. Nosnosť penových matracov býva spravidla 120 kilogramov a ich hrúbka sa líši, no najčastejšie je 16 alebo 18 centimetrov.

Ak ste sa aj vy v poslednej dobe zamýšľali nad zmenou, a chcete začať práve od kvalitného spánku, zvoľte si cestu nového matraca, ktorú určite nebudete ľutovať. Spánok je predsa významná časť našej existencie a ak si ho môžete dopriať kvalitný, o to lepšie sa na druhý deň cítime. Nie je nad ten pocit, keď sa človek zobudí bez akýchkoľvek bolestí v každom veku. A práve takéto vstávanie vám vedia zabezpečiť penové matrace, ktoré ponúkajú kvalitu a nízku cenu zároveň.