V našom článku Vám chceme predstaviť najpopulárnejšie hračky, ktoré poskytujú maximálny výsledok.  Na trhu je veľký počet hračiek. Existujúca rozmanitosť umožňuje rodičom a príbuzným utrácať peniaze a dávať radosť deťom. Nie všetky zakúpené modely sa však môžu pochváliť dobrou kvalitou a odolnosťou. Nerobte chybu pri výbere a kúpe skutočne hodnotného produktu, a vyberte si len osvedčenú firmu. Odporúčame vám venovať pozornosť svetovo známym značkám ako:

kostky

1.      Taf Toys
2.      Chicco
3.      Fischer Price
4.      Playgro
5.      Smoby
6.      Happy Baby

Väčšina spoločností je európskych. Kvalita ich hračiek je bezchybná. Existujú aj čínske značky, napríklad Happy Baby, Jetem, Smoby. Výrobky týchto firiem majú dostupnejšiu cenu, ale medzi modelmi sa môžete stretnúť s chybnými kópiami. Hlavnou vecou je, že produkty spoločností spĺňajú základnú požiadavku – bezpečnosť. 

Najlepšie vzdelávacie hračky pre deti
Mäkké kocky, na rozdiel od tvrdého plastu a dreva, sa ukážu ako vynikajúca hračka pre deti. Dieťaťu neublížia, ak na nich narazia alebo padnú. Ich veľká veľkosť a jasné sfarbenie dávajú pohodlie hre. Pomocou týchto štvorcov môžete študovať rôzne predmety prostredia, zvierat, farieb, prvých listov a podobne, to všetko závisí na tom, čo presne na nich bude zobrazené. Môžete si kúpiť kocky so suchým zipsom, s ktorým je jeden prvok pripevnený k druhému a tvoria rôzne tvary. Takéto kocky pomôžu rozvinúť nielen motorické zručnosti, ale aj priestorové myslenie a tvorivé zručnosti. Vo všeobecnosti stavebné prvky vo forme kociek prispievajú k zlepšeniu kognitívnych schopností, koordinácii pohybov rúk a očí. Pri budovaní vysokých veží a potom ich rozbitím dieťa získa z hry skutočnú zábavu.

žirafa
hračky

Detský hlavolam pomáha deťom naučiť sa porovnávať tvar predmetov, hľadať rozdiely a bežné znaky. Spolu s tým rozvíja malé motorické zručnosti ruky, vytrvalosť, pozornosť, sústredenie a vynaliezavosť. Po prvýkrát bude batoľa pravdepodobne potrebovať pomoc dospelého, aby pochopilo princíp. Pri výbere hlavolamu pre jednoročné dieťa zastavte zameranie na variant, kde sú dieliky pomerne veľkej veľkosti, aby ich dieťa nemohlo prehltnúť alebo vtlačiť do nosnej dierky.