Veľmi populárnou predajňou v uplynulom období sa stal New Yorker. Je to medzinárodne pôsobiaca nemecká odevná spoločnosť so sídlom v Braunschweigu. Spoločnosť bola založená už v roku 1971. Má viac ako 1000 obchodov a patrí medzi najväčších predajcov odevov v Európe.

obcod

Ako začali?

Spoločnosť otvorila prvú predajňu v nemeckom Flensburgu v roku 1971. Dnes zamestnáva okolo 16 000 ľudí na plný alebo čiastočný úväzok a každý mesiac zaznamenáva viac ako 4 milióny zákazníkov. V poslednej dobe spoločnosť prudko vzrástla, čomu prispela aj úspešná expanzia po Európe.
Obchod ponúka široký výber oblečenia, doplnkov a tak isto aj obuvi. Naviac priláka zákazníkov aj svojou výhodnou cenou. Dizajn výrobkov je veľmi zaujímavý a mladistvý preto láka práve zákazníkov v mladšom veku.

Čo ponúka?

Čo sa týka oblečenia vyberie si určite každý. Obchod ponúka tak dámske ako aj pánske oblečenie. Zaujme aj široký sortiment a druhy jednotlivých kúskov oblečenia. Kolekcie ktoré ponúkajú nasledujú posledné trendy v oblasti módy.
Obchod zastrešuje viacero značiek oblečenia napr. AMISU, CENSORED a ďalšie. Výber teda nie je obmedzený iba na jednu značku. V ponuke môžete nájsť rifle, tričká, blúzky, pulóvre a v neposlednom rade aj športové oblečenie.
Cena jednotlivých druhov oblečenia je priamo úmerná kvalite výrobku. Nemusíme sa teda obávať vysokých cien iba z toho dôvodu, že ide o značkové oblečenie. Keďže ide o tovar určený pre aktuálne ročné obdobie, ráta sa aj z jeho obmenou.
Z môjho pohľadu ma veľmi oslovila aj veľkosť predajne a celkové príjemne prostredie. Personál Vám rád poradí a pomôže v orientácií. Najviac ma oslovil sortiment športového oblečenia, ktorý je veľmi široký a bola som s ním veľmi spokojná.

nakupování

Kde nakúpiť?

Spoločnosť má na Slovensku množstvo predajní kde môžete nakúpiť. Ak však vo vašom okolí takáto predajňa nie je, nezúfajte! Oblečenie si môžete objednať aj prostredníctvom e-shopu a o pár dní ho už máte doma.
Každý z nás by si z dnešného výberu mohol nájsť svoj vlastný štýl, ktorý oceňujú najmä mladí ľudia. Dostupnosť výberu je aj z hľadiska ročného obdobia, pre každé obdobie si nájdeme všetko čo potrebujeme. Tovar pravidelne obmieňajú a vylepšujú, čiže sa nemusíme báť jednotvárnosti. Skúste a sami sa presvedčíte o kvalitách tohto obchodu. Príjemné nakupovanie prajem!