V dnešnom rýchlo sa meniacom prostredí sú profesionálne právne poradenstvo a podpora rozhodujúce pre firemný a osobný úspech. V tejto súvislosti by sme vám radi predstavili spoločnosť LEXANTE s.r.o., právnu prax s celosvetovou pôsobnosťou a viac ako 40-ročnými skúsenosťami na zahraničných trhoch. Naša spoločnosť sa venuje poskytovaniu vysokokvalitných právnych služieb a podpory v rôznych oblastiach vrátane práva, údajov, financií a auditu. S potešením ponúkame našim klientom najvyšší stupeň odbornosti a profesionality.

Naša vízia
LEXANTE s.r.o. verí, že poskytuje atmosféru, v ktorej môžu advokáti, daňoví poradcovia, finanční konzultanti a audítori spolupracovať pri riešení zložitých problémov a stimulovať osobný a profesionálny rozvoj. Myslíme si, že každý jednotlivec prináša svoj vlastný prístup a odborné znalosti do spoločného cieľa, ktorým je dosiahnutie najlepších výsledkov pre našich klientov.

právo

Aktuálne pracovné ponuky

Spoločnosť LEXANTE s.r.o. v súčasnosti hľadá nadšených ľudí do svojho tímu. Myslíme si, že náš tím je naším najcennejším aktívom, a preto je pre nás prioritou mať v tíme šikovných a talentovaných ľudí.

1. Právny asistent.

Ak máte záujem o pozíciu právneho asistenta, ponúkame vám možnosť pracovať na zaujímavých prípadoch v našich moderných kanceláriách v Bratislave. Viac informácií o tejto ponuke a jej požiadavkách sa môžete dozvedieť na webovej stránke kariéra v Lexante, LEXANTE.

2. Advokátsky koncipient.

Hľadáme výnimočných ľudí na pozíciu advokátskeho koncipienta, ktorí chcú aktívne prispieť k rozvoju princípov našej kancelárie. Viac informácií o tejto príležitosti nájdete na vyššie spomenutej webovej stránke spoločnosti.

pracovná ponuka

3. Vedúci kancelárie/sekretárka

Súčasná právnická spoločnosť musí zamestnávať efektívneho office manažéra/sekretára, ktorý zaručí, že všetko bude prebiehať hladko.

Spolupráca s nami

Ak máte záujem o spoluprácu so spoločnosťou LEXANTE s.r.o., neváhajte nás kontaktovať. Radi privítame vzdelaných advokátskych koncipientov, skvelých študentov a schopných právnikov, ktorí chcú rásť spolu s našou spoločnosťou. Navštívte našu webovú stránku, kde sa dozviete viac o našej spoločnosti a o tom, ako sa k nám môžete pripojiť.