Dovolenka za dverami, svadba naplánovaná, nové zamestnanie vo vzdialenom meste či firemná akcia, na ktorú potrebujete zariadiť dostatok vozidiel aj vodičov. To všetko sú situácie, ktoré vyžadujú dopravný prostriedok a najlepšie formou vozidla.
Nie každý však také vozidlo vlastní alebo ho má práve v pojazdnom stave. A plány sa môžu v sekunde rozplynúť. Našťastie môžete využiť služby ako je požičovňa aut Žilina.

interiér

Vďaka týmto službám si môžete vybrať vozidlo aké len budete chcieť či potrebovať. K dispozícii sú vozidlá rôznych značiek a typov a tiež podľa počtu miest. Tie sú rozdelené od 3 až po 9 miestne, takže môžete prevážať nielen seba, ale aj rodinu, priateľov a aj pre firemné účely.

Často práve firmy nemajú k dispozícii dostatok vozidiel na prevážanie jednateľov, návštev či obchodných partnerov alebo pre zamestnancov na služobné cesty. Požičovňa aut Žilina však tento problém okamžite vyrieši a aj s vlastným vodičom.

K využívaniu týchto služieb je samozrejme potrebné byť starší ako 18 rokov, ak budete vozidlo riadiť sami, tak platný vodičský preukaz, doklad totožnosti a ďalšie formality, ktoré vám kompetentná osoba vysvetlí buď priamo na mieste alebo pri telefonickom či on-line kontakte.

Výhodou je, že sa nemusíte starať o údržbu vozidla, zákonné či havarijné poistenie a aj prípadná poistná udalosť bude vyriadená za vás. To sú povinnosti, ktoré si majitelia vozidiel musia zariadiť sami, ale pokiaľ máte vozidlo cez požičovňu, tak sa nestaráte o nič.

parkoviště

Pokiaľ splňujete podmienky, tak si môžete vybrať vozidlo, zarezervovať a vozidlo si sami vyzdvihnúť alebo si ho nechať dopraviť na miesto určenia.
Vďaka komfortu s vodičom si môžete bez problémov zaistiť prepravu na letisko, dovolenku, na služobnú cestu, využiť skupinovú prepravu a mnoho ďalších služieb. Vždy záleží na konkrétnom požiadavku a služby môžu využiť firmy aj súkromné osoby.