Vozidlo k dispozícii aj bez vlastnenia

Dovolenka za dverami, svadba naplánovaná, nové zamestnanie vo vzdialenom meste či firemná akcia, na ktorú potrebujete zariadiť dostatok vozidiel aj vodičov. To všetko sú situácie, ktoré vyžadujú dopravný prostriedok a najlepšie formou vozidla.
Nie každý však také vozidlo vlastní alebo ho má práve v pojazdnom stave. A plány sa môžu v sekunde rozplynúť. Našťastie môžete využiť služby ako je požičovňa aut Žilina.

interiér

Vďaka týmto službám si môžete vybrať vozidlo aké len budete chcieť či potrebovať. K dispozícii sú vozidlá rôznych značiek a typov a tiež podľa počtu miest. Tie sú rozdelené od 3 až po 9 miestne, takže môžete prevážať nielen seba, ale aj rodinu, priateľov a aj pre firemné účely.

Často práve firmy nemajú k dispozícii dostatok vozidiel na prevážanie jednateľov, návštev či obchodných partnerov alebo pre zamestnancov na služobné cesty. Požičovňa aut Žilina však tento problém okamžite vyrieši a aj s vlastným vodičom.

K využívaniu týchto služieb je samozrejme potrebné byť starší ako 18 rokov, ak budete vozidlo riadiť sami, tak platný vodičský preukaz, doklad totožnosti a ďalšie formality, ktoré vám kompetentná osoba vysvetlí buď priamo na mieste alebo pri telefonickom či on-line kontakte.

Výhodou je, že sa nemusíte starať o údržbu vozidla, zákonné či havarijné poistenie a aj prípadná poistná udalosť bude vyriadená za vás. To sú povinnosti, ktoré si majitelia vozidiel musia zariadiť sami, ale pokiaľ máte vozidlo cez požičovňu, tak sa nestaráte o nič.

parkoviště

Pokiaľ splňujete podmienky, tak si môžete vybrať vozidlo, zarezervovať a vozidlo si sami vyzdvihnúť alebo si ho nechať dopraviť na miesto určenia.
Vďaka komfortu s vodičom si môžete bez problémov zaistiť prepravu na letisko, dovolenku, na služobnú cestu, využiť skupinovú prepravu a mnoho ďalších služieb. Vždy záleží na konkrétnom požiadavku a služby môžu využiť firmy aj súkromné osoby.