Osvetlenie je pre našu generáciu samozrejmá vec, bez ktorej si nevieme predstaviť každodenný život. Svetlá alebo lepšie povedané žiarovky v nich si prešli obrovským vývojom a revolúciou, ktorú poznáme dnes vo forme LED svetiel. Tieto žiarovky osvetľujú takmer každú domácnosť, preto je zbytočné ich úplne predstavovať. Led svetlá ale ponúkajú aj veľké množstvo výhod, ako je napríklad dlhšia životnosť, krajší dizajn, kvalitnejšie osvetlenie a hlavne ponúkajú viacero možností, či už chcete obyčajné biele svetlo, farebné podsvietenie a podobne.

Okrem typických LED svetiel, ktoré používame ako hlavný zdroj osvetlenia je tu aj možnosť LED pásikov, ktoré bývajú buď biele alebo tvorené všetkými farbami, teda svietia na ktorúkoľvek farbu si želáte. V dnešnom článku sa však chceme zamerať na ďalší produkt od LEDiek, ktorým je práve LED reflektor. Takéto reflektory ste si určite mohli všimnúť aj v exteriéroch aj v interiéroch. Využívajú sa hlavne pri osvetľovaní historických pamiatok, sôch či veľkých budov. Samozrejme, že majú skvelé využitie aj v záhradách, na terasách či vnútri v dome.

profesionalny-biely-led-reflektor-100w-samsun

LED reflektory https://www.ledprodukt.sk/59-led-reflektory svietia spravidla na tri rôzne farby, pričom máte na výber z troch odtieňov bielej. Ak chcete navodiť pokojnú rodinnú atmosféru, odporúčame vám práve teplú bielu farbu. Naopak, ak sa chcete sústrediť, vyskúšajte studenú bielu, a ak chcete zvoliť niečo medzi, vždy je tu neutrálna biela farba pre každý prípad.

profesionalny-cierny-led-reflektor-50w

Cena reflektorov je rôzna, no zvyčajne sa pohybuje medzi 30 a 100 eurami. Záleží totiž na veľkosti reflektora, počtu žiaroviek v ňom a od ďalších parametrov. Vyrábajú sa v bielej alebo čiernej farbe, takže výber je len na vás. Ak chcete rozsvietiť svoju záhradu, kde túžite tráviť letné večery s vašimi najbližšími, LED reflektor je pre vás ten správny produkt. Vyskúšajte, a uvidíte sami, no vieme vám zaručiť vysokú spokojnosť!