Keby človek nemusel jesť, ušetril by veľa peňazí. Keby nemal nijaké záujmy, záľuby a hobby, mohol by vo svojom voľnom čase len spať. Keby nemal potrebu niečo znamenať, nemusel by sa zdokonaľovať a nemusel by riešiť nejaké kariérne postupy. Keby sa nezaujímal o druhých, mal by čas a energiu len sám pre seba. Keby nemal nejaký svoj erotický ideál a sexuálny túžby, nemusel by sa báť, že jeho intímne potreby zostanú neuspokojené.

spánok, posteľ

Všetko by bolo potom veľmi jednoduché, ale nebol by to život. To by sme prakticky celú svoju existenciu mohli preležať vo svojej izbe a čakať na smrť. Práve preto je každý z nás tak trochu sadista, niečo nás núti stavať sa do cesty a schytávať rany. Pokúšať sa o mnohé plány s rizikom, ako to celé vlastne dopadne. Ale práve toto je život a treba povedať, že ak sa nám niektoré z týchto plánov podaria, je to potom veľmi dobrý pocit a cítime sa silnejší, šťastnejší. Motivuje nás to žiť ďalej a vidieť dôvody, prečo sa ráno oplatí zobudiť sa. Každý z nás má v hlave nejakého červa, ktorý nám nedá pokoj a núti nás mať zas nové priania a potreby a tieto zas realizovať.

A ako vysvetlíme, že máme takisto potrebu sexuálne sa uspokojovať, resp. nie sami so sebou, ale ideálne s nejakou druhou osobou?

sex, pár v posteli

Je to asi prirodzená, organická potreba, ale určite v tom úlohu zohrávajú opäť naše túžby obohatiť svoj život aj o sexuálne zážitky a o splnenie si aj tých najintímnejších potrieb. A keď sa tieto dlhodobo nemajú plniť s kým, tak potom sú využívané erotické služby a sex zafo.

  • Služby, ktoré sú určené práve na realizovanie si svojich najtajnejších erotických a sexuálnych túžob.

Ak sa to tak vezme, takmer na každú ľudskú potrebu dnes existuje služba a firmy, čo ponúkajú najrôznejšie servisy za poplatok. V prípade, ak si s niečím človek nevie poradiť sám. A vôbec v ničom sa z tohto hľadiska nelíšia ani ponuky na sex.