Hliníkové okná – dizajnom, odolnosťou a výdržou sa vyznačujú okná z hliníka. Je veľmi odolný a svojou ľahkosťou je vhodný všade tam, kde je potrebná vysoká pevnosť a zároveň ľahkosť. Hliníkové okná sú tou správnu voľbou. Hliník je elegantný a vysoko trvalý materiál a také sú aj hliníkové okná od nás. Je možné s ním pracovať veľmi prakticky, dizajnovo ich vieme prispôsobiť Vašim potrebám či už v exteriéri alebo v interiéri. Ponúkame širokú škálu farebných prevedení. Okná sú dodávané v rôznych veľkostných rozmeroch a takisto v hrúbkach. Vieme ich prispôsobiť Vašim požiadavkám aj hrúbkou, je možné si objednať dvojsklo ale aj trojsklo. Keďže materiálovo sú veľmi ľahké, nie je problémom vyrobiť okná presne na mieru aj v extra veľkých, nadrozmerných prevedeniach.

stiahnuť (1)

Povrchové úpravy okien sú veľmi odolné voči poveternostným vplyvom po niekoľko desiatok rokov čím prakticky nepotrebujú žiadnu špeciálnu údržbu. Samozrejme je kladený dôraz na ich konštrukčné a tepelnoizolačné vlastnosti. Spĺňajú všetky najprísnejšie tepelno-technické normy podľa najnovších kritérií. Z tohto dôvodu sú veľmi vhodné aj pre nízko-energetické aj pasívne domy. Okrem okien je možné zhotoviť vchodové – exteriérové, interiérové, balkónové ako aj terasové dvere. Takzvané panelové dvere spĺňajú tie najvyššie nároky.

stiahnuť

Taktiež v rôznych povrchových a dizajnových úpravách zodpovedajúcich Vašim potrebám a požiadavkám, ktoré spĺňajú takisto ako okná, všetky najprísnejšie tepelno-technické normy a sú taktiež vysoko odolné voči poveternostným vplyvom a samozrejme sa vyznačujú vysokou pevnosťou čím spĺňajú vysokú odolnosť voči vlámaniu. Okrem obytných budov sú veľmi ideálne aj na umiestnenie pre komerčné priestory. Všetky naše výrobky majú protipožiarne a protidymové vlastnosti, sú schopné významne znížiť hluk z vonkajšieho okolia. Neváhajte nás kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok ohľadom hliníkových okien cena.