Niektorým mužom na sexe za finančnú odmenu možno vadí, že konkrétna spoločníčka odmieta akékoľvek bližšie emócie, že skrátka len príde aby si do určitého času splnila svoju „povinnosť“. Možno to zákazníci nedajú najavo, ale vo veľa prípadoch im takýto citeľný chlad kdesi v podvedomí určite nevyhovuje. Dnešný sex privat a jeho ponuky ale ponúkajú aj niečo iné, takzvaný Girl friend experience alebo v skratke GFE.

Nebojte sa, nie je to nič úchylné. Skôr naopak- spoločníčka sa k vám v tomto prípade bude správať milo, ako by bola doslova „vaša priateľka“. To ostatné je potom sex a erotika podľa dohody. Ale rozoberme si to trochu viac.

modelka, portrét

Je to stará známa vec a väčšina z nás to tak aj vo svojom vnútri cíti, že sex so ženou, ktorú dobre poznáme a ktorú potajme alebo zjavne milujeme, môže byť oveľa chutnejší a záživnejší ako s niekým, koho vidíme prvýkrát. Predstavte si váš obľúbený erotický scenár a dosaďte do neho ženu, do ktorej ste zamilovaní, je to veľmi vzrušujúca predstava.

  • No samozrejme v tomto prípade, pri GFE ide o platenú spoločníčku, ktorá ale dokáže ideálne zahrať rolu, v ktorej je vašou vysnívanou partnerkou.

To v praxi znamená, že skôr než rýchlovka, je v tomto prípade na mieste, aby ste sa s ňou najskôr niekde stretli (napríklad na káve alebo priamo u vás či u nej), porozprávali sa s ňou a prípadne zažili niečo romantické, skrátka aby to vyzeralo ako normálny vzťah. Oplatí sa to, počas tohto času totiž bude vaše vzrušenie ešte rásť a keď príde tá pravá chvíľa, keď ucítite tú iskru, potom sa to samozrejme zvrtne na sex podľa dohody. U vás, u nej, v prípade eskortu niekde na cestách a môže ísť o sex či erotickú praktiku presne podľa vašich predstáv (na čom sa dohodnete).

sexy kostým

Niektorí muži túto služby využívajú aj ako dve služby v jednej. Spoločníčku berú ako sexicu, ale aj ako psychologičku. Môžu sa pri nej dokonale uvoľniť a povedať jej dokonca aj niečo, čo im leží na srdci a čo potrebujú zo seba dostať. Možno potrebujú, aby ich takisto niekto vypočul.