Navštíviť erotický masážny salón dnes už nie je problém, fungujú totiž v každom väčšom meste na Slovensku a objednať sa na ňu dá aj prostredníctvom internetových stránok. Senzuálna, čiže tantrická masáž sa vykonáva v duchu spojenia a zjednotenia mysle a tela. Na tantrickú masáž sa môže zákazník objednať vopred aspoň jednu hodinu prostredníctvom internetu, kde salóny uverejňujú svoju ponuku. Tam si vyberiete dievča – masérku, ktorá sa vám bude počas rituálu venovať, zároveň si určíte aj druh masáže, ktorú by ste radi vyskúšali. Salóny ich ponúkajú v širokom spektre, od klasickej masáže cez body, special, magic, couple, double body masáž, masáž pre páry alebo vzrušujúcu masáž lingamu, teda intímnych častí tela.

masáž, ruky

Po príchode do salóna vás privíta objednané dievča so šálkou kávy alebo čaju, potom vám poskytnú priestor na to, aby ste sa osprchovali a následne vás oblečú do sárongu, ázijského odevu. Potom už nasleduje samotný rituál masáž podľa vášho výberu. Počas neho v miestnosti znie príjemná hudba a atmosféru podčiarkuje senzualna masaz aj exotická vôňa. Dievčatá sú šikovné profesionálky a počas masáže používajú svoje ruky, prsia či ústa na to, aby vám tieto chvíle čo najviac spríjemnili a prípadne vás priviedli až k vyvrcholeniu.

namaste

Do salóna majú vstup zakázaný ľudia s vírusovým alebo chronickým ochorením, kožnými problémami či podnapití a ľudia pod vplyvom omamných látok, v salóne sa neposkytujú ani sexuálne služby. Úlohou zákazníka je úplne sa uvoľniť a odovzdať sa svojim pocitom, ktoré mu prinesú rozkoš a slasť, ktorú mnohí doposiaľ nezažili. Vyčistiť vašu myseľ a dokonalo uvoľniť telo je snahou masérky, ktorá sa vám venuje a urobí preto všetko, čo je v jej silách. Po skončení rituálu vám doprajú kúsok oddychu, opäť sa môžete osprchovať a pri záverečnej rozlúčke dostanete aj malý darček ako pozornosť a poďakovanie za dôveru a odchádzať budete s pozdravom „namaste“.