Jedným zo základných materiálov a vlastne sympatických surovín pre ľudstvo, bolo od nepamäti drevo. Ľudia si k nemu okamžite našli cestu a dokázali nájť viacero spôsobov jeho využitia. Zistili sme totiž, že ide o pevný, kvalitný a dizajnovo krásny materiál, ktorý má navyše špecifickú vôňu a to najmä v prípade borovice či smreku. Dostávame sa tak pomaly k informácii poukazujúcej na dnešné moderné využitie dreva v podobe obkladu, perodrážky, podlahy, terasy, až po zhotovenie altánku. Ide o skvelú voľbu na základe spomenutých vlastností, akými sú dizajn a špecifická vôňa, ale dôležitou charakteristikou sú aj jeho teplo-izolačné vlastnosti.

dřevo

V praxi to znamená, že dotyčný priestor bude dýchať prírodou, bude pôsobiť sympatickým, ba až elegantným dojmom, navyše bude tlmiť zvuky idúce z vedľajšej miestnosti, no a zvlášť v zime oceníme príjemný útulný a hrejivý pocit, aký nám dopraje práve drevený materiál, konkrétne tatranský za skvelé ceny.
Rodinný dom, chatka, altánok, garáž, prístrešok, vyberte si,… tatranský profil je vám k dispozícii v ktoromkoľvek z týchto prípadov a jeho využite bude efektívne vždy a všade, predsa ide o kvalitu.

hudebník

  • Smrek i borovica sú pýchou Slovenska a jeho lesov. My, miestni, si tento fakt možno nevážime, ale naše lesy ukrývajú skutočné bohatstvo, ktorého časť môže byť aj u vás doma, alebo na vašom pozemku. Kvality sa dočkáte i v jeho spracovaní.

Mám ten pocit, že som ešte zabudol spomenúť jednu podstatnú vec, ktorá sa však týka konkrétne drevenej podlahy. Táto podlaha nebude náchylná zachytávať špinu a v prípade, ak sa danej nehody nepustíme, nečistota pôjde veľmi ľahko dole, teda oveľa ľahším a sympatickejším spôsobom, než ked sa nečistota zamotá do koberca. Drevená podlaha tak v porovnaní s kobercom bude obsahovať minimum baktérií.
Drevo skrátka zmení vaše bývanie doslova od podlahy.