Potrebujete s rodinou či priateľmi vyraziť na výlet či dovolenku? Chýba vám väčšie firemné vozidlo na prepravu zamestnancov či obchodných partnerov? Hodilo by sa vám viac miestne vozidlo na firemnú akciu či rodinnú oslavu alebo svadbu?
Viac miestne vozidlo dokáže vyriešiť množstvo problémov s prepravou, pretože jedno také vozidlo vám ušetrí čas i peniaze. Ak práve také vozidlo nemáte k dispozícii, tak vám môže skvele pomôcť prenájom 9 miestneho auta.
Z rodiny a priateľov len málo kto rád požičiava svojho štvorkolesového miláčika, ale požičovňa vozidiel s tým žiadny problém nemá a svoje vozidlá vám dá k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí mať vodičský preukaz a vozidlo je na požadovanú dobu vaše.

dodávka

Viac miest, viac ľudí

Vďaka väčšiemu vozidlu si nemusíte robiť starosti s prepravou väčšieho počtu osôb. Nebudete sa musieť pre nikoho niekoľkokrát vracať a vyriešite odvoz bez problémov.

Službu tak môžete využiť na firemnú prepravu, rodinné záležitosti, svadby, oslavy, dovolenku a podobne. V niektorých prípadoch je možné si prepravu ešte viac užiť a vozidlo si prenajať aj s vodičom.

Cestovanie sa tak pre vás stane ešte viac komfortné a vyriešite tým nejeden problém s prepravou.K tomu počítajte s ďalšími službami ako zákonné a havarijné poistenie, výmenu letných a zimných pneumatík, servis, vyriešenie prípadnej poistnej udalosti atd.

autobus

Požičať si môžete navigáciu, strešný box, nosič na lyže, detskú autosedačku, bicykel a podobne.
S požičaným vozidlom vám teda odpadne kopec ďalších starostí a cestovanie aj vo väčšom počte osôb budete mať dopredu zaistené.
Okrem toho si môžete vybrať z rôznych značiek vozidiel a vyskúšať si ich kvalitu. Prenájom je možný až na 30 dní, takže budete mať dostatok času na vyriešenie všetkých záležitostí ohľadne aj dlhodobej prepravy.
Služba, s ktorou máte vozidlo v každom prípade k dispozícii.